Telefon
WhatsApp

Uzman Mühendislik

Tüm projelerimizi mühendislerimiz tarafından hazırlıyoruz

15 Yıllık Deneyim

Sektörde geçirdiğimiz 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.

Avrupa Standartları

Tüm beton ve inşaat malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygundur.

Anahtar Teslim Projeler

Size özel sunulan tekliflerle, evinizi anahtar teslim alın.

Adres

Küçükçamlıça Mah. Ovabaşı Sok. No:20/2 Üsküdar İstanbul

Telefon

05055476865

E-Posta

info@yuvayapi.com

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat, konut ve yapı sektörü, kentsel dönüşüm, taahhüt işleri ülkemizin önde gelen sektörleri arasındadır. Yaşanabilir alanlar ve yuvalar oluşturmayı hedef alan YUVA YAPI, yurt içinde ve dışında proje oluşumundan teslimine kadar tüm süreçleri titizlikle takip eder ve tarafları memnun edecek şekilde sonuçlandırır. YUVA YAPI, Konutları yuva, binaları yaşam alanı olarak görerek herkesin içinde kendini mutlu hissettiği yaşam alanları oluşturmayı gaye edinmiştir. Proje alanı seçimlerinde seçici davranan firma depreme dayanıklı, alt yapısı güçlü, estetik görünümlü, Avrupa standartlarına uygun projeler sunmaktadır.

YUVA YAPI, yaşam alanları, bina, konut inşaatları yanında kentsel dönüşüm, proje geliştirme, mimarlık, mühendislik, restorasyon, dekorasyon işleri de yapmaktadır. Yeni proje hazırlanmasından, mevcut projelerin geliştirilmesi, uygulanması, bina ve dairelerin güçlendirilmesi ve dekorasyonuna kadar olan alanlarda tecrübe sahibi olan YUVA YAPI, edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tam müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Uzmanlık, Güven, dürüstlük ve kalite en önemli özelliklerindendir.

YUVA YAPI, aynı zamanda bina, restorasyon ve üst yapı işlerinde taahhüt işleri yapmaktadır. Faaliyet alanları ile ilgili açılan ihalelere iştirak ederek kaliteden ödün vermeden ihale şartnamesi ve prosedürlere uygun olarak taahhütlerini zamanından önce teslim etmek için elinden geleni yapar.

Yıllık Tecrübe

Proje

Mutlu Müşteri

SON PROJELERİMİZ

HABER VE DUYURULAR

Kredi Notu Nedir ?

Kredi notu bankaların size kredi verip vermemekte karar vermek için kullandığı bir kriterdir. Kredi almak için başvurduğunuz zaman,bankalar sizin ödemelerinizi zamanında yapıp yapamayacağınızı tahmin etmek isterler. Bunun için de hem şu andaki net gelir hem de geçmişkredi (mortgage, tüketici kredisi, kredi kartı v.s.) bilgilerinizi kullanarak matematiksel bir şekilde hesaplanan kredi notunuza bakarlar.Kredi notunuz genellikle 400 ile 900 arasında bir rakamdır.Tüketicilerin yaklaşık %50 si 675 in altında ve %50si de 675'in üstünde kredi notu alır.

Mortgage Nedir

Türk Dil Kurumu'na göre Türkçesi "TUTSAT"tır. Bir malın kendisinin güvence olarak gösterilerek, ödünç alınan parayla satın alınması anlamına gelen iktisadi terim. İpotekli satış, ya da Mortgage'lı satış olarak da adlandırılır.

Mortgage Kanunu

9/6/1932 tarihli ve 2004 sayılı İcra ve İflâs Kanununun 45 inci maddesine birinci fıkrasından sonra gelmek üzere aşağıdaki fıkra eklenmiştir. "2499 sayılı Sermaye Piyasası Kanununun 38/A maddesinin birinci fıkrasında tanımlanan konut finansmanından kaynaklanan rehinle temin edilmiş alacaklar ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığının rehinle temin edilmiş alacaklarının takibinde, rehnin paraya çevrilmesi yoluyla takip yapılabilir veya haciz yoluna başvurulabilir."

BİZ SİZİ ARAYALIM