Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat, konut ve yapı sektörü, kentsel dönüşüm, taahhüt işleri ülkemizin önde gelen sektörleri arasındadır. Yaşanabilir alanlar ve yuvalar oluşturmayı hedef alan YUVA YAPI, yurt içinde ve dışında proje oluşumundan teslimine kadar tüm süreçleri titizlikle takip eder ve tarafları memnun edecek şekilde sonuçlandırır. YUVA YAPI, Konutları yuva, binaları yaşam alanı olarak görerek herkesin içinde kendini mutlu hissettiği yaşam alanları oluşturmayı gaye edinmiştir. Proje alanı seçimlerinde seçici davranan firma depreme dayanıklı, alt yapısı güçlü, estetik görünümlü, Avrupa standartlarına uygun projeler sunmaktadır.

YUVA YAPI, yaşam alanları, bina, konut inşaatları yanında kentsel dönüşüm, proje geliştirme, mimarlık, mühendislik, restorasyon, dekorasyon işleri de yapmaktadır. Yeni proje hazırlanmasından, mevcut projelerin geliştirilmesi, uygulanması, bina ve dairelerin güçlendirilmesi ve dekorasyonuna kadar olan alanlarda tecrübe sahibi olan YUVA YAPI, edindiği tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tam müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Uzmanlık, Güven, dürüstlük ve kalite en önemli özelliklerindendir.

YUVA YAPI, aynı zamanda bina, restorasyon ve üst yapı işlerinde taahhüt işleri yapmaktadır. Faaliyet alanları ile ilgili açılan ihalelere iştirak ederek kaliteden ödün vermeden ihale şartnamesi ve prosedürlere uygun olarak taahhütlerini zamanından önce teslim etmek için elinden geleni yapar.

BİZ SİZİ ARAYALIM